Що необхідно для стабільної роботи ксенонової лампи?

Для повноцінного функціонування ксенонових продуктів дуже важливо використовування блоків розпалу, які можуть йти в комплекті з елементами або окремо від них.

Безумовно, баласти вважаються самими необхідними пристроями при модернізації системи освітлення транспортного засобу. А все тому, що від них залежать характеристики світлового пучка. Сьогодні велика кількість автомобілів випускається с заводу із вмонтованими ксеноновими фарами. Саме тому, якщо автомобіліст прийме рішення замінити ксенон в авто, йому не доведеться підбирати окремо блоки розпалу. Але якщо він прийме рішення повністю замінити оптичні пристрої на інші, тоді йому ніяк не оминути цього питання.

Ксенонові блоки розпалу розрізняються між собою по поколінням. Якщо казати про пристрої першого покоління, в них дуже великий процент браку. До того ж вони вважаються самими ненадійними пристроями. А ось друге покоління баластів відрізняється вже великою кількістю без шлюбних виробів. Але на надійності це ніяк не відобразилося.

ксенон

Баласти третього покоління відрізняються стабільністю горіння. Але при високому пусковому струмі дуже часто лампочки вигорають. Саме тому назвати такі блоки розпалу довговічними, неможливо.

Якщо говорити про баласти четвертого покоління, вони відповідають за розпалювання та підтримку горіння лампи на протязі всього експлуатаційного періоду.

Для того щоб підібрати найбільш підходящий блок розпалу для ксенонових продуктів, доведеться у першу чергу звернути увагу на вартість пристрою. Тут слід розуміти, що дуже дешеві продукти не здатні довго служити. Тому якщо ви зацікавлені у довговічному використанні баласту, тоді віддавайте перевагу більш дорогим пристроям.

Другим не менш важливим фактором вважається виробник. Як відомо, кожна компанія під час вироблення ксенонової оптики використовує різні матеріали та технології. Саме тому тут необхідно купувати тільки ті продукти, які були випущені відомою та надійною компанією.

ксенон

Давайте з вами розберемося із основними перевагами використання блоків розпалу.

  1. По-перше, слід відзначити, що ксенонова оптика вважається самою потужною. Саме тому вона краще підсвічує дорогу та узбіччя.

  2. По-друге, тут є можливість підібрати найбільш підходящу кольорову температуру.

  3. По-третє, це дуже економічні продукти, під час функціонування яких використовується невелика кількість енергії.

  4. По-четверте, повний комплект ксенону здатен пропрацювати на протязі довгого часу. Саме тому водій зможе зекономити на постійній заміні оптичних продуктів у авто.

Придбати баласти для ксенону можна на сайті онлайн магазину по доступній вартості.

Наверх