Як самостійно встановити ксенонові комплекти

Якщо система освітлення вашого транспортного засобу у найближчий час буде об лаштована сучасними газорозрядними приладами, тоді із самого початку необхідно із особливою увагою підійти до вибору самої оптики, а також до її встановлення.
Вся справа в тому, що ксенон сам по собі значно відрізняється від інших пристроїв, які функціонують за допомогою вольфрамової нитки. У більш сучасних продуктах цей елемент відсутній, але замість нього використовується пара електродів між якими створюється електричний струм. Таким чином, випромінюється яскраве та біле світло, яке якісно підсвічує дорогу.

автомобільні комплекти ксенону


Безумовно, слід розуміти, що для повноцінної роботи ксенонового обладнання доводиться використовуватися спеціальні прилади, які відповідають за генерування напруги. Справа стосується баластів, які повинні підбиратися в залежності від особливостей самих ламп.
Основні переваги ксенону

  1. По-перше, він працює набагато довше за звичайні прилади, за рахунок відсутності вольфрамової нитки.
  2. По-друге, тут можна казати про неймовірну яскравість, які не впливають на людське око.
  3. По-третє, за рахунок високої світловіддачі оптика набагато краще підсвічує дорогу та узбіччя, незалежно від погодних умов.
  4. По-четверте, такі продукти можна із легкістю встановити замість штатної оптики.


Автомобільні комплекти ксенону складаються із декількох компонентів. Це стосується блоків розпалу, самих лампочок, а також проводів для кріплення.
Обираючи ксенонове обладнання необхідно звертати особливу увагу на цоколь, кольорову температуру та інші показники оптики.
Особливості встановлення ксенонових комплектів на автомобіль.
Перед тип, як перейти до виконання основних процесів, необхідно спочатку підготувати дриль, фрези, декілька хомутів, а також двосторонній скотч. Також вам знадобляться викрутки різного розміру, а також сам ксеноновий комплект.
Перед встановленням ксенону в машину, необхідно уважно ознайомитися із рекомендаціями виробника. Ця інформація представлена у інструкції до ксенонового комплекту. При детальному її вивчанні можна зрозуміти поетапність виконання робіт.

автомобільні комплекти ксенону


Якщо у вас виникли якісь сумніви з приводу самостійного встановлення комплекту ксенону, тоді із самого початку краще звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Справжній майстер у цій сфері у лічений час виконає свою роботу, за рахунок чого ви зможете покращити систему освітлення власного автомобіля.
Придбати комплект газорозрядної оптики можна із легкістю, не виходячи за межі власного будинку. Для цього достатньо відвідати спеціалізований ресурс та ознайомитися із асортиментом ксенонових приладів.

Наверх